VIALLE LPdi


VİALLE LPdi / LPG - OTOGAZ DÖNÜŞÜM KİTİ

VIALLE LPDI, TSI,TFSI, GDI, T-GDI, THP, CGI, ECOOBOST vb… motorlu araçlarda uygulanan sıvı LPG sistemidir. Vialle LPDI Sisteminde LPG,benzin enjektörüne sıvı olarak verilir.Sitem LPG enjektörü ve regülatör olmadan çalışmaktadır.İlk çalışmalarda benzine ihtiyaç duymadan direk LPG ile çalışır. LPDI sisteminde aracın manifoldunda ve motor soğutma sisteminde herhangi bir değişiklik yapılmaz. LPDI sistemi tankın içine entegre bir pompalı yakıt tankı içerir. Takılan basınç regülatörü sistem içindeki basıncı düzenler ve benzinle LPG nin geçişini geçişini sağlar. Basınç regülatöründen geçen yakıt aracın petrol pompasına giriş yapmaktadır. Tüm bu yakıt sistemi içerisinde LPG sıvı olarak dolaşmaktadır. Enjekte edilen sıvı LPG nin fazlası benzin yakıt sisteminde olduğu gibi FSU yakıt dönüştürücü marifetiyle LPG tankına tekrar geri dönüş sağlanır.

Çevre Otogaz Sistemleri; Vialle Sıralı Otogaz Sistemleri İstanbul Yetkili Servisidir. İstanbul Maslak'ta bulunan LPG Dönüşüm Merkezimiz; Vialle Ürünlerinde, En uygun VİALLE FİYAT politikası ile, Aracınız için En Doğru Kit tercihinde bulunarak size Maksimum performans ve Tasarruf için size kusursuz bir MONTAJ hizmeti sunar.

Çevre Otogaz Sistemleri; Montajı gerçekleşmiş VİALLE Lpg / Otogaz Sisteminiz için periyodik BAKIM ve ARIZA TESPİT / ONARIM süreçlerinide büyük bir hassasiyet ile yerine getirir.

Whatsapp Destek