GALİA ÇEKİ DEMİRİ Türkiye Distribütörü - Çevre Otogaz

Çevre Otogaz Sistemleri; Galia Türkiye Distribütörü'dür. Galia Çeki Demiri Sabit ve sökülebilir modelleri ile; galvaniz (PASLANMAZ) olma özelliği sayesinde uzun ömürlü ve dayanıklıdır. Galia Paslanmaz Çeki Demirleri; darbelerden ve mevsimlerin olumsuz şartlarından etkilenmez. Aracınızda şık bir görünüm sağlar. Galia Üretim Tesisi Slovakya Olup, Tüm Belgelere Sahiptir.

Çevre Otogaz Sistemleri; Galia Türkiye Distribütörü'dür. İstanbul Maslak'ta bulunan servisimiz; Galia Çeki Demiri Modellerinde En uygun GALİA FİYAT politikası ile, kusursuz bir MONTAJ hizmeti sunar.


GALİA ÇEKİ DEMİRİ

Galia 1992 yılında Sloakya'da üretime başlamıştır. Galia; aracınızın teknik yapısına uyumlu, kusursuz bir montaj kalitesi ile size hizmet edecek Paslanmaz Çeki Demiri üretimi gerçekleştirmektedir. Galia Türkiye olarak, Türkiye pazarında binek otomobiller, ticari araçlar ve kamyonetler için Galia Marka Çeki Demiri Modellerimizin Satış & Montaj alanında siz müsterilerimiz hizmet sunmaktayız. GALIA; Ürünlerimizin Paslanmaz yapısı, Ürün çeşitliliği, Montaj Kalitesi ile Satış ve Uygulama alanında etkinliğini arttırarak çalışmalarına devam etmektedir.

Galia Ekolojik gelişmelere son derece duyarlı yapısı ile taktirleri toplayan bir firma. Doğa dostu üretim, sürdürülebilir enerji kullanımı ve doğaya saygılı satış politikaları ile Avrupa Birliği tarafından desteklenmektedir.


Galia Çeki Demiri Montajı, uygulaması
Çevre Otogaz - İstanbul