VIALLE DIRECT BLUE - Direkt Enjeksiyon LPG Dönüşüm Sistemi


DİREKT ENJEKSİYONLU MOTORLU ARAÇLAR İÇİN GELİŞMİŞ OTOGAZ SİSTEMİ TEKNOLOJİSİ

Vialle, dünya çapındaki en gelişmiş otogaz sistemini gururla sunar: eşsiz ve en yenilikçi Direc tBlue sistemi. Direct Blue; Direkt enjeksiyonlu benzinli motorlar için özel olarak geliştirilmiştir. Vialle Lpg’yi benzin gibi sıvı fazda direkt olarak silindire püskürtme sistemi teknolojisini bulan ve bu sistemi güvenilir teknoloji ile kullanıma sunan ilk firmadır. Bu nedenle motor ve yüksek sürüş perfromansı korunur.

Direct Blue sisteminin kalbi, benzin ve otogaz arasında sorunsuz geçiş yapan patentli FSU4’(“Yakıt Değişim Ünitesi”) dir. FSU yakıtı motordaki orijinal benzin enjektörlerine yönlendirir. Sürücü , istediği her an gösterge paneline konumlanmış olan yakıt değişim anahtarına basarak lpg ya da benzin yakıtını seçebilir. Direkt enjeksiyonlu Benzinli motorlar Audi, VW, GM, Skoda, Seat, BMW, Ford, Peugeot, Mercedes gibi büyük otomobil markaları tarafından kullanılmaktadır. DirectBlue yüksek basınçlı yakıt pompası, enjektörler ve basınç sensörü gibi birçok orijinal yüksek basınç yakıt komponentlerini kullanmaktadır. Tüm bu komponentler otogaz ile test edilmiş ve EC 67-R01 yönetmeliğine göre, sertifikalandırılmıştır.

Vialle Direct Blue AVANTAJLARI;

Tüm direkt enjeksiyonlu benzinli motorlar ile uyumludur.
• Mükemmel sürülebilirlik ve yüksek performans!
• Benzine oranla % -15 CO2 salınımı ve dizele oranla % -95 partikül salınımı!
• Hızlı bir şekilde dönüşümü yapılır ve bakım gerektirmez!
• Hava şartları veya otogaz bileşenlerine karşı dayanıklıdır.
• 2 yıl garanti.

Çevre Otogaz Sistemleri; Vialle Sıralı Otogaz Sistemleri İstanbul Yetkili Servisidir. İstanbul Maslak'ta bulunan LPG Dönüşüm Merkezimiz; Vialle Ürünlerinde, En uygun VİALLE FİYAT politikası ile, Aracınız için En Doğru Kit tercihinde bulunarak size Maksimum performans ve Tasarruf için size kusursuz bir MONTAJ hizmeti sunar.

Çevre Otogaz Sistemleri; Montajı gerçekleşmiş VİALLE Lpg / Otogaz Sisteminiz için periyodik BAKIM ve ARIZA TESPİT / ONARIM süreçlerinide büyük bir hassasiyet ile yerine getirir.

Whatsapp Destek