ICOM JTG SIVI OTOGAZ SİSTEMLERİ / Yetkili Servisi

Çevre Otogaz Sistemleri; İcom JTG Sıvı Otogaz Sistemleri İstanbul Yetkili Servisidir. İstanbul Maslak'ta bulunan LPG Dönüşüm Merkezimiz; İcom JTG Sıvı LPG Ürünlerinde, En uygun ICOM JTG FİYAT politikası ile, Aracınız için En Doğru Kit tercihinde bulunarak size Maksimum performans ve Tasarruf için size kusursuz bir MONTAJ hizmeti sunar.

Çevre Otogaz Sistemleri; Montajı gerçekleşmiş İcom JTG Sıvı Lpg / Otogaz Sisteminiz için periyodik BAKIM ve ARIZA TESPİT / ONARIM süreçlerinide büyük bir hassasiyet ile yerine getirir.


İcom JTG Marka Ürünlerimiz / Kit Modelleri

Sizde Çevre Otogaz Sistemleri'ne gelin Aracınızız için EN DOĞRU Kit Modeline Karar verelim.
TASARRUF VE PERFORMANSIN tadını çıkartın!

ICOM JTG HP SIVI LPG KİTİ / Lpg - Otogaz Dönüşüm Kiti

Icom Jtg hp sıvı sistemi TSI, TFSI, GDI, THP, CGI, ECOOBOST vb… tüm motorlarda uygulanmaktadır. Dönüşümü yapılan araç kullanıcı istemedikçe sadece LPG ile çalışır. Sistem herhangi bir program veya kalibrasyona ihtiyaç duymadan aracın orijinal ECU ve programını kullanarak çalışır. Bu sayede üstün performans ve maximum ekonomi sağlar. Start stop ve benzeri özellikleri iptal etmenize gerek kalmadan aracın orijinal özelliklerinin tam ve eksiksiz çalışmasına olanak sağlar. Aracın benzin kullanımında sağladığı performansı aynen korur. Yakıt tankı ve diğer pompalardan çıkacak sesler sınıfında en alt seviyededir. Neredeyse hiç duyulmaz. Dizel araçlara göre daha ekonomiktir.

Çevre Otogaz - İstanbul