OTOGAZ / LPG DÖNÜŞÜMÜ / Montaj Hizmetleri

Çevre Otogaz Sistemleri; Yetkili servisi, bayiisi olduğumuz ATİKER, BRC, WENTGAS, GFI, TARTARINI, KitMTM, VIALLE VE ICOM JTG hp markalarını eğitimli, profesyonel montaj ekibimizle siz müşterilerimizin araçlarını kendi aracımıza işlem yapma titizliğinde (Marka ayırmaksızın) LPG dönüşüm işlemini gerçekleştirmekteyiz. 1997 den günümüze yaklaşık 35,000 araç dönüştürmüş olmanın ve yukarıda saymış olduğumuz markaların hepsinden de EN TEKNİK BAYİİ ÖDÜLLERİ almış olmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

LPG / Otogaz Dönüşüm Marka ve Kit Modellerimizin fiyatları için FİYAT LİSTESİ sayfamızı ziyaret edebilirsiniz...

LPG / Otogaz Montajı talepleriniz için; yetkili servisimizi ziyaret edebilir, yada iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz. Dilerseniz » ONLINE RANDEVU « bölümünden kayıt oluşturabilirsiniz. Randevu talebinize istinaden en kısa sürede size geri dönüş yapılarak randevunuz teyid edilecektir.

MOTOR GARANTİLİ LPG DÖNÜŞÜMÜ


Aracınızın marka ve modeline göre belirlenen kilometre ve yaş sınırı şartlarını karşılayan tüm araçlarda 3 YIL / 100.000 KM Motor Garantili LPG Dönüşümü hakkında detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz..


Sorunsuz LPG Dönüşümü yaptırmanın kuralları:


1- Servisin doğru seçilmesi.
2- LPG dönüşüm kitinin aracınızın markasına göre servis tarafından belirlenmesi.
3- Aracınızın markasına göre yapılan butik çalışma ve titiz işçilik.
4- Montaj süresinin 3-4 saat gibi sürelerle kısıtlanmaması.

Doğru işçiliği, aracınıza göre doğru ürün ile buluşturduğumuzda; maksimum performans ve maximum yakıt tasarrufu, en önemlisi de sorunsuz ve konforlu bir sürüş elde edilecektir.


PEDALBOX Çevre Otogaz'da


PEDALBOX'ı Kendi aracınızda ücretsiz test edebilirsiniz!


• 15 gün garantili geri iade.
• 2 yıl kullanım garantisi.

Sizler de Pedalbox ürününü test etmek ve bu ayrıcalığı yaşamak için bizimle iletişime geçebilir, aracınız ve sürüş keyfiniz için mükemmel bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Pedalbox hakkında detaylar için tıklayınız...

KARAVAN LPG DÖNÜŞÜMÜ


ÇEKME KARAVAN & MOTOKARAVAN LPG TANK UYGULAMASI
Çekme, Van, Moto Karavanlarda LPG TANK Uygulaması ile %60'a varan Enerji Tasarrufu sayesinde; Isınma, Şofben ve Ocak kullanımı ihtiyaçlarınızı daha ekonomik şekilde otogaz ile karşılayabilirsiniz. Normal ev tüpüne kıyasla 6 kat daha güvenli ve çok daha ekonomik. YERİNDE MONTAJ Hizmeti Çevre Otogaz'da. Detaylı bilgi ve örnek uygulamalar için bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Çekme Karavan ve Motokaravn LPG Dönüşümü montajı

GALİA GALVANİZ ÇEKİ DEMİRİ MONTAJI


Sabit Ve Sökülebilir Seçenekleri İle; Galvaniz (Paslanmaz) Olma Özelliği Sayesinde Boyalı Marka Çeki Demirlerine Nazaran Paslanmaz, Uzun Ömürlü Ve Dayanıklıdır. Galvaniz Yapısı Sayesinde Darbelerden Etkilenmez. Aracınızda Şık Bir Görünüm Sağlar. Galia Üretim Tesisi Slovakya Olup, Tüm Belgelere Sahiptir.

Galia Çeki Demiri Montajı, uygulaması
Çevre Otogaz - İstanbul