KARAVAN LPG TANK MONTAJI

Çekme ve Moto Karavan LPG Nedir?

Çevre Otogaz Sistemlerinin; AR-GE Çalışmalarını tamamlayarak, Çekme ve Moto Karavan kullanıcılılarının beğenisine sunduğu Isınma, Ocak ve Şofben kullanımlarında yakıt ihtiyacını otogaz olarak karşıladıkları sistemdir. İlk günden beri fazlası ile ilgi göre Karavan LPG Sistemleri zorlu kış aylarında gazın donma sorununun önüne geçmiş, normal ev tüpüne kıyasla 6 kat daha güvenli bir sistem olarak yüzlerce karavanda uygulanmıştır.

Karavan LPG Tank Avantajları


Karavan LPG Tank uygulaması ile Isınma, Ocak ve Şofben kullanım ihtiyaçlarınızı bildiğiniz otogaz ile %60 daha ekonomik olarak karşılayabilirsiniz.

Mevcut Karavanlarda sunulan mutfak tüplerine kıyasla tam 6 Kat daha güvenlidir. Zorlu kış kamplarında LPG Tank içerisinde bulunan Otogazın yapısında bulundurduğu karışımlar sayesinde donma sorunu yaşamazsınız.


Çekme Karavan ve Moto karavan LPG montajı, uygulaması


Karavan LPG Tank Dolumu nasıl yapılır?


Karavan LPG Tank montajı sonrasında yakıt ihtiyacınızı Otogaz istasyonlarından gerçekleştirebilirsiniz. Karavanınza montajı gerçekleştirilen Gaz dolum ucu ile pratik bir şekilde yakıt dolumu gerçekleştirebilirsiniz.

Karavan LPG Tankı Ruhsata İşletmek Gerekir mi?


HAYIR. Karavan LPG Tank uygulamasında karavanınızda yapısal bir değişiklik yapılmaz. Zaten var olan mutfak tüpü KARAVAN LPG Tank ile değiştirilir.

Karavan LPG Tankı Ölçüleri ve Kapasitesi nedir?


Karavan LPG Tank 30 cm çap ve 57 cm yüksekliğe sahiptir. Dikey Silindir olarak montajı gerçekleştirilir. KARAVAN LPG Tank hacmi 30 Litredir. Yakıt istasyonları tarafından genleşme payı bırakılarak %80 dolum gerçekleştirilir ve 24 Litre gaz alır.

Karavan LPG Tank yakıt kontronünü nasıl yapabiliriz?


Karavan LPG Tank Montajlarında Çevre Otogaz olarak tank üzerine yerleştirdiğimiz seviyyi takip etmenize yardımcı; Magnet Seviye Göstergesi mevcuttur.

Karavan LPG Tank Montajında Neler Dikkat edilmelidir?


Türkiye'de AR-GE ve ilk montajı gerçkeleştirdiğimizKaravan LPG Tank uygulamarında yetkili servis ve Orijinal ekipmanlar ile kaliteli işçilik sunabilecek işletmeleri tercih ediniz. Maalesef birçok alanda olduğu gibi Çevre Otogaz olarak geliştirdiğimiz bu sistemlerinde birçok takliti vardır.

Karavan LPG Tank Montaj Fiyatı nedir?


Çevre Otogaz olarak;Karavan LPG Tank uygulamarında şu an 3 Farklı versiyon olup, ihtiyaca göre tek tank, çift tank ve üçlü tank olarak çözümler sunulmaktadır. İhtiyacınıza yönelik KARAVAN LPG TANK ürün ve Montaj çözümleri için bize ulaşabilirsiniz.

Karavan LPG Tank, Sistem Sipariş edebilir miyim?


EVET. Çevre Otogaz olarak bireysel ve kurumsal müşterilerimize ihtiyacına yönelik Tank, Ürün, Ekipman ve Sistem satış desteği sunuyoruz. Ürün Montaj çizimleri ve detaylı açıklamalar tarafınıza iletilecektir. Bireysel Müşterilerimiz Montaj için yetkili otogaz servisleri yada yetkin karavan firmaları ile iletişime geçerek montaj gerçekleştirebilirler. Montaj süreçlerinde Talep edilen tüm desteği sunmaya devam ediyoruz.

Çevre Otogaz - İstanbul