BRC SEQUENT MAESTRO - Direkt Enjeksiyon Araçlarda...


BRC SEQUENT SDI 2.0 SIRALI DİREKT ENJEKSİYON
LPG - OTOGAZ DÖNÜŞÜM KİTİ

BRC Sequen Maestro, Yeni Nesitl Direk enjeksiyonlu araçlarda TSI, TFSI, TCE, PURETECH GDI, T-GDI, THP, CGI, ECOBOOST vb… motorlu araçlarda uygulanan Sequent gaz fazı sistemidir. Kullanılan tüm bileşenler OEM kalitesinde olup, R115 / EPA sertifikasına sahiptir.

Sequent Maestro'da kullanılan modüler kablolama, montajcılara daha hızlı bir montaj sağlarken, yeni "CAN BUS" kablosu, öncekine kıyasla %50'den fazla azaltılmış bir programlama süresi ile daha istikrarlı bir iletişim ve daha yüksek bir veri aktarım hızı sağlar.

Sequent Maestro sayesinde BRC, LPG'ye dönüştürülebilen direkt enjeksiyonlu otomobil yelpazesini daha da genişletiyor. Mevcut olan 100'den fazla uygulama arasında Volkswagen grubunun en yeni motorları olan Jeep Renegade ve Compass 1.3 T4, Mercedes A-Class, B-Class, GLA, GLB'yi buluyoruz. , Nissan-Renault motorları , Hyundai i30, Kona ve Tucson, Kia Ceed ve Sportage ve çok daha fazlası.

Çevre Otogaz Sistemleri; BRC Sıralı Otogaz Sistemleri İstanbul Yetkili Servisidir. İstanbul Maslak'ta bulunan LPG Dönüşüm Merkezimiz; BRC Ürünlerinde, En uygun BRC FİYAT politikası ile, Aracınız için En Doğru Kit tercihinde bulunarak size Maksimum performans ve Tasarruf için size kusursuz bir MONTAJ hizmeti sunar.

Çevre Otogaz Sistemleri; Montajı gerçekleşmiş BRC Lpg / Otogaz Sisteminiz için periyodik BAKIM ve ARIZA TESPİT / ONARIM süreçlerinide büyük bir hassasiyet ile yerine getirir.

Whatsapp Destek