OTOGAZ / LPG BAKIMI / Tüm Otogaz Markaları

Çevre Otogaz Sistemleri; Yetkili servisi, bayiisi olduğumuz ATİKER, BRC, WENTGAS, GFI, TARTARINI, KitMTM, VIALLE VE ICOM JTG hp markalarının dışında; Aracınızdaki LPG Dönüşüm Kiti hangi marka olursa olsun, TÜM LPG/OTOGAZ MARKALARI'nın yazılım ve bakım sarf malzemelerini stoklarımızda bulundurarak; LPG sistemlerinin periyodik bakımlarını konusunda uzman ekibimizle sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

LPG / Otogaz Sistemleri'de Aracınız gibi periyodik bakım ihtiyacı duymaktadır. LPG sistemimizi sorunsuz bir şekilde uzun yıllar kullanmak istiyorsak her 10.000 km de bir mutlaka periyodik bakımını ve kontrollerini yaptırmamız gerekmektedir.

LPG / Otogaz Bakımı talepleriniz için; yetkili servisimizi ziyaret edebilir, yada iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz. Dilerseniz » ONLINE RANDEVU « bölümünden kayıt oluşturabilirsiniz. Randevu talebinize istinaden en kısa sürede size geri dönüş yapılarak randevunuz teyid edilecektir.


OTOGAZ / LPG TANK DEĞİŞİMİ / Tüm Otogaz Markaları

LPG Sisteminizin LPG Tankının üzerinde yer alan üretim tarihinden itibaren 10 YIL kullanım süresi vardır. Yasal olarak 10 yıllık kullanım süresini dolduran LPG TANKlar değiştirilmek zorundadır. Değişimi gerçekleşmeyen Tanklar TÜVTÜRK muayenesi esnasında da aracınızın muayeneden geçmesine engeldir.

Sorunsuz bir sürüşü keyfi için Süresi Dolan LPG TANKLARINIZIN DEĞİŞTİRİNİZ. En uygun fiyatlar ve kusursuz içlik & projelendirme hizmeti Çevre Otogaz'da

Çevre Otogaz - İstanbul